Jak začít školení

Je to velice jednoduché a časově nenáročné. Výhody online školení

  1. Nemusíte čekat na lektora z autoškoly, v jeden den a hodinu svolat celou firmu na  školení.
  2. Celá firma může být proškolena rychle a během několika dnů, není závislá na určitém dni a hodině, záleží jenom na každém jednotlivci, kdy udělá certifikační test.
  3. Přehled o proškolených zaměstnancích- prezenční listina a certifikáty.
  4. Profesionální zpracování školení řidičů autoškolou, aktualizace nových zákonů a vyhlášek, sledování změn v těchto zákonech.

Jak začít proškolení - včetně nových otázek z února 2022

V sekci „Školení řidičů – studium zdarma“ si můžete projít testy a seznámit se se zákonem, naučit se vybrané ustanovení zákona, značky, křižovatky, související předpisy i zdravotní přípravu. V této sekci si projdete všechny otázky, z kterých je pak sestaven certifikační test.

Dostanete se na stránky ETESTY ministerstva dopravy, které zaručuje, že zde najdete poslední novinky, aktualizace i zákony.

1.

Jsem majitel firmy a chci nechat proškolit své řidiče

V menu Objednávka školení  si objednáte kódy pro své řidiče pro jejich registraci v testu. Vyberte si jednu ze tří voleb podle počtu lidí - řidičů, které chcete nechat proškolit. 1-10/11-50/51 a více. Podle toho zvolte nabídku a dejte počet kódů, které vyjadřuje počet registrací řidičů.

Například máte 15 řidičů, vyberete tedy druhou nabídku (11-50 lidí) a zvolíte počet 15 kusů kódů.  Když budete mít 7 lidí, první nabídku a vepíšete číslo 7, jako sedm lidí pro test.

Vyplníte všechny údaje, zatrhnete čtvereček "Založit účet", přijde Vám doklad pro platbu a po zaplacení faktura, na které bude uveden licenční/slevový kód pro Vaše řidiče, který jim rozešlete, aby se mohli registrovat pro test, protože bez registrace už dnes nic nejde. My tím získáme informaci z které firmy se kdo registroval a po přihlášení/registraci řidiče a vypotřebování všech kódů dostanete přehled certifikátů v e-mailu k tisku.

2.

Jsem řidič a dostal jsem registrační/slevový kód pro splnení školení řidičů a test

Dostali jste e-mailem zaplacené školení od vedení firmy? Máte potom v e-mailu jedinečný kód pro Vaši firmu na počet řidičů a registraci u nás na webu pro složení certifikačního testu.

Registrujte se nejdříve pomocí kódu, který jste dostali a vložítte jej do části "Mám slevový kupon"  a dalších údajů zde na webu.

VŽDY jako řidič  Zatrhněte čtvereček "Založit účet".

Registrace probíhá za pomocí e-shopu a nákupu certifikátu zde. Kupte si certifikát ( po zadání kódu/slevového kuponu, se ceny vynuluje, jde jen o kontrolu počtu zadaných kódů a registraci v systému pro splnění testu a zaslání certifikátu) vyplňte údaje a e-mailem Vám přijde info o registraci do webu skoleniridicu-online.eu  a heslo.

Po obdržení přístupů a vytvoření registrace - na skutečný e-mail, se přihlásíte v horním menu Certifikační test pro řidiče a uvidíte test. Vždy jen jedna odpověď je správná. Zde zadáte své jméno, příjmení a firmu a e-mail, na který Vám přijde certifikát o složení testu, v případě úspěchu. Ten pak pošlete majiteli firmy, který je vytiskne, vy je podepíšete nebo předejte vytištěný a podepsaný rovnou majiteli firmy.

3.

Jsem tu sám za sebe / jsem OSVČ / majitel firmy

V tomto případě pro Vás platí bod 1 a poté bod 2.

Po složení posledního certifikačního testu Vám elektronickou formou budou doručeny certifikáty na jméno. Tyto certifikáty si vytisknete, každý zaměstnanec je podepíše a uložíte je. V případě kontroly Vaší firmy máte doklad o tom, že Vaší zaměstnanci byli proškoleni dle platných zákonů a školení provedla akreditovaná autoškola.

Pokud Vám nevyhovuje školení řidičů online, rádi do Vaší firmy přijedeme.

Přejít nahoru
Scroll to Top