Jak začít školení?

Je to velice jednoduché a časově nenáročné.

Výhody online školení:

  • Nemusíte čekat na lektora z autoškoly, v jeden den a hodinu svolat celou firmu na školení.
  • Celá firma může být proškolena rychle a během několika dnů, není závislá na určitém dni a hodině, záleží jenom na každém jednotlivci, kdy udělá certifikační test.
  • Přehled o proškolených zaměstnancích- prezenční listina a certifikáty.

Profesionální zpracování školení řidičů autoškolou, aktualizace nových zákonů a vyhlášek, sledování změn v těchto zákonech.

Začínáme:

  1. V sekci „Školení řidičů – studium zdarma“ si můžete projít a seznámit se se zákonem, naučit se vybrané ustanovení zákona, značky, křižovatky, související předpisy i zdravotní přípravu. V této sekci si projdete všechny otázky, z kterých je pak sestaven certifikační test. Zde si můžete rovnou zkusit certifikační test a pokud jej splníte, jen doplníte svoje údaje a máte splněno.
  2. V sekci „Objednání certifikačních kódů“ si spočítáte dle počtu zaměstnanců výslední cenu školení a objednáte si patřičný počet certifikátů a zaplatíte vypočítanou cenu školení.
  3. Na uvedenou e-mailovou adresu Vám přijdou přístupové kódy dle počtu zaměstnanců.
  4. Přístupové kódy předáte zaměstnancům, poučíte je, kde a jak mají složit certifikační test.
  5. Po složení posledního certifikačního testu Vám elektronickou formou budou doručeny certifikáty na jméno. Tyto certifikáty si vytisknete, každý zaměstnanec je podepíše a uložíte je. V případě kontroly Vaší firmy máte doklad o tom, že Vaší zaměstnanci byli proškoleni dle platných zákonů a školení provedla akreditovaná autoškola.
  6. Po roce Vás na nutnost školení řidičů upozorníme.
  7. Pokud Vám nevyhovuje školení řidičů online, rádi do Vaší firmy přijedeme a uděláme pro Vás tradiční školení za stejné ceny.